Teme principale
- Actualitati
- Anchete
- Interviuri
- Vox populi
- Politic
- Social
- Economic
- Cultura.Invatamant
- Caleidoscop national
- Panoramic sportiv
- Divertisment
- TV ARTPRESS
Prima paginĂŁ (PDF)
Newsletter
Aboneaza-te pentru a primi buletinul de stiri prin email
15.02.2023 00:19
Ieri,
Tinerii social-democrați au sărbătorit iubirea printre oameni
![Tinerii social-democrați au sărbătorit iubirea printre oameni](./upload/images/1/art_230215_sf valentin 1.jpeg.jpg)
*Organizațiile TSD Dâmbovița și Pes Activists Dâmbovița s-au alăturat tinerilor din Târgoviște, Moreni, Titu și Găești pentru a sărbători iubirea și aprecierea pentru cei dragi
V.A.
Ieri, în ziua de Valentine’s Day, organizațiile TSD Dâmbovița și Pes Activists Dâmbovița s-au alăturat tinerilor din Târgoviște, Moreni, Titu și Găești pentru a sărbători iubirea și aprecierea pentru cei dragi. În această zi, a fost important ca oamenilor din jurul lor să li se demonstreze cât de mult sunt prețuiți și să le fie arătată recunoștința pentru sprijinul pe care îl oferă. Tinerii social-democrați au împărțit oamenilor baloane colorate, zâmbete și urări de bine. La acțiune a luat parte inclusiv președintele PSD Dâmbovița, Corneliu Ștefan, totodată președinte al Consiliului Județean Dâmbovița.
Cele două organizații au vizitat orașele menționate mai sus, transmițându-le locuitorilor mesajul lor. Acțiunea tinerilor a fost bine primită de către oameni, care au înțeles importanța de a fi alături de persoanele apropiate în fiecare zi. Această inițiativă a celor două organizații din Dâmbovița ne reamintește că este important să arătăm iubirea și recunoștința și să avem grijă de cei dragi din jurul nostru, dar trebuie să avem grijă ca aceste sentimente să fie zilnic prezente în viețile noastre.
Comentarii
sau
AdaugĂŁ comentariul tĂŁu daca nu ai cont facebook
Din aceeaÂși categorie
Salvați Salvarea!„Nu rezolvăm problema economică în România crescând taxe”
PSD Dâmbovița, final de analiză în teritoriu
Teren modern de sport, construit prin PJDL
Pensionarii, nemulțumiți de pensiile care nu țin pasul cu inflația
Lucrări avansate la DN 7 Bâldana - Titu
Contabilii cer eliminarea E-TVA și oprirea „dictaturii fiscale”
Finanțarea pentru medicii de familie și cei din Ambulatoriu
Privatizarea Automecanica Moreni, o misiune (im)posibilă
„Codul Fiscal se schimbă de sute de ori pe an”
Editorial
Importanța identificării candidatului ideal
![](./upload/images/thumbs/1/art_240726_Dan Luca poza noua.jpg)
Resursa umană este capitală în succesul unei afaceri, iar descoperirea talentelor de pe piață este un mecanism cu multe variabile. Desigur, fiecare companie își identifică o metodologie de recrutare, în care sectorul de activitate și poziționarea celui angajat în organigrama operațională dictează regulile jocului.
Scopul acestui material nu este însă de a discuta cele mai... [citește tot...]
Posta redactiei: fii jurnalist !
Fii jurnalist, introdu propriile tale stiri, fotografii, scrisori deschise, sesizari in sectiunea dedicata postei redactiei.
Ce anume iti poate strica fosa septica ecologica
![Ce anume iti poate strica fosa septica ecologica](./upload/images/thumbs/1/art_cit_160408_fosa septica ecologica.jpg)