Teme principale
- Actualitati
- Anchete
- Interviuri
- Vox populi
- Politic
- Social
- Economic
- Cultura.Invatamant
- Caleidoscop national
- Panoramic sportiv
- Divertisment
- TV ARTPRESS
Prima paginĂŁ (PDF)
Newsletter
Aboneaza-te pentru a primi buletinul de stiri prin email
22.01.2024 00:14
Mihai Istrate, vicepreședinte al PSD Dâmbovița și consilier județean, este președintele interimar al PSD Pietrari
Organizațiile locale PSD Dâmbovița se pregătesc de alegeri
![Organizațiile locale PSD Dâmbovița se pregătesc de alegeri](./upload/images/1/art_240122_PSD CORNELIU STEFAN 1.jpeg.jpg)
*„Ca toți președinții de organizații, Mihai Istrate, alături de echipa PSD Pietrari are ca obiectiv câștigarea tuturor alegerilor care vor avea loc anul acesta”, a transmis președintele PSD Dâmbovița, Corneliu Ștefan
Pregătiri intense în toate organizațiile locale ale Partidului Social Democrat Dâmbovița pentru anul electoral 2024, care se anunță a fi unul deosebit de important pentru cetățeni, pentru politicieni, dar în mod special pentru România, care are nevoie de conducători corecți, valoroși și cu dragoste de țară! Mihai Istrate, vicepreședinte PSD Dâmbovița, este, de câteva zile, noul președinte interimar al PSD Pietrari. Acesta a preluat frâiele organizației social-democrate și are ca obiectiv principal câștigarea alegerilor din acest an.
„PSD Pietrari are un președinte interimar! Colegul nostru Mihai Istrate, vicepreședinte al PSD Dâmbovița și consilier județean, este cel care va conduce, anul acesta, organizația social-democrată din comună. Ca toți președinții de organizații, Mihai Istrate, alături de echipa PSD Pietrari are ca obiectiv câștigarea tuturor alegerilor care vor avea loc anul acesta. Este un obiectiv tangibil, mai ales că proiectele noastre, implementate la nivel local și județean, sunt vizibile și arată că PSD Dâmbovița este singurul partid care a fost alături de locuitorii acestui județ”, a transmis președintele PSD Dâmbovița, Corneliu Ștefan.
Violeta Stanciu
Comentarii
sau
AdaugĂŁ comentariul tĂŁu daca nu ai cont facebook
Din aceeaÂși categorie
Salvați Salvarea!„Nu rezolvăm problema economică în România crescând taxe”
PSD Dâmbovița, final de analiză în teritoriu
Teren modern de sport, construit prin PJDL
Pensionarii, nemulțumiți de pensiile care nu țin pasul cu inflația
Lucrări avansate la DN 7 Bâldana - Titu
Contabilii cer eliminarea E-TVA și oprirea „dictaturii fiscale”
Finanțarea pentru medicii de familie și cei din Ambulatoriu
Privatizarea Automecanica Moreni, o misiune (im)posibilă
„Codul Fiscal se schimbă de sute de ori pe an”
Editorial
Importanța identificării candidatului ideal
![](./upload/images/thumbs/1/art_240726_Dan Luca poza noua.jpg)
Resursa umană este capitală în succesul unei afaceri, iar descoperirea talentelor de pe piață este un mecanism cu multe variabile. Desigur, fiecare companie își identifică o metodologie de recrutare, în care sectorul de activitate și poziționarea celui angajat în organigrama operațională dictează regulile jocului.
Scopul acestui material nu este însă de a discuta cele mai... [citește tot...]
Posta redactiei: fii jurnalist !
Fii jurnalist, introdu propriile tale stiri, fotografii, scrisori deschise, sesizari in sectiunea dedicata postei redactiei.
Ce anume iti poate strica fosa septica ecologica
![Ce anume iti poate strica fosa septica ecologica](./upload/images/thumbs/1/art_cit_160408_fosa septica ecologica.jpg)