Teme principale
- Actualitati
- Anchete
- Interviuri
- Vox populi
- Politic
- Social
- Economic
- Cultura.Invatamant
- Caleidoscop national
- Panoramic sportiv
- Divertisment
- TV ARTPRESS
Prima paginĂŁ (PDF)
Newsletter
Aboneaza-te pentru a primi buletinul de stiri prin email
28.02.2024 00:12
Dezertări în masă de la PNL, PRO România și PER Dâmbovița
6 consilieri s-au alăturat echipei PSD Moreni
![6 consilieri s-au alăturat echipei PSD Moreni](./upload/images/1/art_240228_PSD MORENI PURCARU 270224.jpeg.jpg)
*„Moreniul are nevoie de politicieni care să se gândească la dezvoltarea municipiului, nu doar la menținerea scaunului pe care votul morenarilor îl asigură”
Achiziții interesante la Organizația PSD Moreni care începe în forță campania electorală pentru alegerile locale și europarlamentare din data de 9 iunie! Președintele PSD Moreni, Gabriel Purcaru, a anunțat ieri că 6 consilieri de la PNL, PRO România și PER s-au alăturat echipei PSD Moreni, noii colegi fiind Harabagiu Robert, Alexandru Constantin și Viorel Bolbotină de la PNL, Nica Marius și Dinu Ion de la PRO România și Emilian Tomuță de la PER.
„Aceștia au ales să se alăture PSD Moreni deoarece partidele pe care le-au părăsit nu mai par să aibă multe în comun cu municipiul nostru, iar prestația acestor trei organizații locale în ultimii ani lasă foarte mult de dorit în toate aspectele. Le urăm bun venit! În PSD vor găsi un mediu propice dialogului și se va ține cont de ideile lor, deoarece Moreniul are nevoie de politicieni care să se gândească la dezvoltarea municipiului, nu doar la menținerea scaunului pe care votul morenarilor îl asigură. Cei care iubesc Moreniul sunt mai mult decât bineveniți în Echipa PSD Moreni!”, a transmis președintele Organizației PSD Moreni, Gabriel Purcaru.
Violeta Stanciu
Comentarii
sau
AdaugĂŁ comentariul tĂŁu daca nu ai cont facebook
Din aceeaÂși categorie
Salvați Salvarea!„Nu rezolvăm problema economică în România crescând taxe”
PSD Dâmbovița, final de analiză în teritoriu
Teren modern de sport, construit prin PJDL
Pensionarii, nemulțumiți de pensiile care nu țin pasul cu inflația
Lucrări avansate la DN 7 Bâldana - Titu
Contabilii cer eliminarea E-TVA și oprirea „dictaturii fiscale”
Finanțarea pentru medicii de familie și cei din Ambulatoriu
Privatizarea Automecanica Moreni, o misiune (im)posibilă
„Codul Fiscal se schimbă de sute de ori pe an”
Editorial
Importanța identificării candidatului ideal
![](./upload/images/thumbs/1/art_240726_Dan Luca poza noua.jpg)
Resursa umană este capitală în succesul unei afaceri, iar descoperirea talentelor de pe piață este un mecanism cu multe variabile. Desigur, fiecare companie își identifică o metodologie de recrutare, în care sectorul de activitate și poziționarea celui angajat în organigrama operațională dictează regulile jocului.
Scopul acestui material nu este însă de a discuta cele mai... [citește tot...]
Posta redactiei: fii jurnalist !
Fii jurnalist, introdu propriile tale stiri, fotografii, scrisori deschise, sesizari in sectiunea dedicata postei redactiei.
Ce anume iti poate strica fosa septica ecologica
![Ce anume iti poate strica fosa septica ecologica](./upload/images/thumbs/1/art_cit_160408_fosa septica ecologica.jpg)