Teme principale
- Actualitati
- Anchete
- Interviuri
- Vox populi
- Politic
- Social
- Economic
- Cultura.Invatamant
- Caleidoscop national
- Panoramic sportiv
- Divertisment
- TV ARTPRESS
Prima paginĂŁ (PDF)
Newsletter
Aboneaza-te pentru a primi buletinul de stiri prin email
01.02.2023 00:08
Pentru retur
FC Pucioasa se întărește
![FC Pucioasa se întărește](./upload/images/1/art_230201_liviu.jpeg.jpg)
* Liviu Mihai și Cătălin Tolea se pregătesc cu echipa lui Sică Bîrdeș, urmând să semneze în perioada următoare
După Cristi Cherchez, un alt jucător exponențial al Chindiei, din perioada promovării în Liga 1, este dorit cu insistență de cluburi dâmbovițene. Campioana județeană, Roberto Ziduri, a încercat să mai dea o lovitură imagine, printr-un transfer al lui Liviu Mihai (34 de ani), pe care să-l aducă alături de Cherchez, însă pretențiile financiare ale acestuia au fost mai mari. Pe fir a intrat FC Pucioasa, locul 7 în Seria C4, care a obținut un acord de principiu din partea lui „Fițaru”, tentat să preia și o grupă de juniori a clubului de pe Patrana.
Pe lângă Chindia, Liviu Mihai a îmbrăcat de-a lungul carierei tricoul unor echipe importante din fotbalul românesc, precum Farul Constanța, Petrolul Ploiești sau CSMS Iași. A mai evoluat pentru FCM Târgoviște, CS Ștefănești, Unirea Slobozia, Turris Turnu Măgurele, Unirea Constanța, Metaloglobus București sau SCM Zalău. Sub comanda lui Sică Bîrdeș sunt șanse mari să ajungă și Cătălin Tolea (19 ani), jucător cumpărat de Petrolul Ploiești de la CSȘ Târgoviște, care va fi împrumutat la Pucioasa.
C.M.
Comentarii
sau
AdaugĂŁ comentariul tĂŁu daca nu ai cont facebook
Din aceeaÂși categorie
S-a stabilit programul Cupei RomânieiUnele motivate, altele hazardate
Mesajul lui Boriga, după despărțirea de Chindia
Au prins finale la Cupa României
Victorie la scor de tenis
S-au jucat finalele Fazei Regionale
România la Jocurile Olimpice
Flacăra a început pregătirile pentru noua stagiune
Să fie Ghergu salvatorul Chindiei?
Antrenament în Bucegi
Editorial
Importanța identificării candidatului ideal
![](./upload/images/thumbs/1/art_240726_Dan Luca poza noua.jpg)
Resursa umană este capitală în succesul unei afaceri, iar descoperirea talentelor de pe piață este un mecanism cu multe variabile. Desigur, fiecare companie își identifică o metodologie de recrutare, în care sectorul de activitate și poziționarea celui angajat în organigrama operațională dictează regulile jocului.
Scopul acestui material nu este însă de a discuta cele mai... [citește tot...]
Posta redactiei: fii jurnalist !
Fii jurnalist, introdu propriile tale stiri, fotografii, scrisori deschise, sesizari in sectiunea dedicata postei redactiei.
Ce anume iti poate strica fosa septica ecologica
![Ce anume iti poate strica fosa septica ecologica](./upload/images/thumbs/1/art_cit_160408_fosa septica ecologica.jpg)