Teme principale
- Actualitati
- Anchete
- Interviuri
- Vox populi
- Politic
- Social
- Economic
- Cultura.Invatamant
- Caleidoscop national
- Panoramic sportiv
- Divertisment
- TV ARTPRESS
Prima paginã (PDF)
Newsletter
Aboneaza-te pentru a primi buletinul de stiri prin email
04.12.2012 13:32
VIDEO-INTERVIU
Ediþie specialã - invitat Ionuþ Sãvoiu
"Ediție specialã" cu Alina Mavrodin Vasiliu
invitat Ionuț Sãvoiu
candidat USL la Camera Deputaților
colegiul 7 Titu, județul Dâmbovița
urmãriþi ºi articolul:
„Pe 9 decembrie, veniþi la vot, pentru a continua drumul spre normalitate”
„Ne þinem de cuvânt! Refacem România!”
Dragi prieteni,
Sunt aici pentru a vã asculta necazurile ºi nevoile. Într-un timp relativ scurt am reuºit sã vã cunosc mare parte din aceste nemulþumiri. Aveþi nevoi diferite – de la înfiinþãri sau extinderi de reþele de apã, canalizare, gaze, pânã la asfaltare de drumuri judeþene, comunale, strãzi ºi uliþe, renovare de biserici, ºcoli, grãdiniþe ºi cãmine culturale. Pot ajuta la realizarea acestor obiective prin aducerea lor în faþa miniºtrilor, a premierului ºi a altor factori de decizie în alocarea fondurilor, a proiectelor întocmite de administraþiile locale... (continuarea aici)
Alina Mavrodin Vasiliu | [email protected]
Comentarii
sau
Adaugã comentariul tãu daca nu ai cont facebook
Din aceeaºi categorie
Ediþie specialã - invitat Dan Luca, președintele PSD Bruxelles„Sunt împotriva intrãrii PDL-iºtilor în USL”
„Sã þinem pixul în poziþie de luptã”
Ediþie specialã - invitat Ion Pârgaru
Ediþie specialã - invitat Ion Pârgaru
Ediþie specialã - invitat Zisu Stanciu
Ediþie specialã - invitat Ionuþ Sãvoiu
Ediþie specialã - invitat Sorin Roºca Stãnescu
Ediþie specialã - invitat Ion Pârgaru
Ediþie specialã - invitat Vasile Horga
Editorial
Rãsucire iohannistã cu... sticlã spartã

Domnia sa preºedintele României Klaus Werner Iohannis este neamþ ca obârºie etnicã. ªi, de la un neamþ te aºtepþi sã fie exact, nu-i aºa, ca un neamþ precis, ca un „Mercedes”. Dar Domnia sa Klaus Werner Iohannis este neamþ de-al nostru, de pe malul Cibinului, aºa cã s-a molipsit de unele metehne mioritice. Asta e.
Deunãzi a apãrut mãreþ, nu pentru cã ar avea vreun metru ºi optzeci de centimetri, ci, pur... [citeºte tot...]
Posta redactiei: fii jurnalist !
Fii jurnalist, introdu propriile tale stiri, fotografii, scrisori deschise, sesizari in sectiunea dedicata postei redactiei.
Ce anume iti poate strica fosa septica ecologica
