29.04.2016 13:44
Delegări la județ
Galerie foto
Liga a IV-a. Etapa a 27-a. Sâmbătă, ora 11.00
PAS Pucioasa – Luceafărul Dragomirești
M. Mălău, F. Ene, A. Petre – L. Gligoraș
Unirea Ungureni – Știința Odobești
A. Dumitru, C. Bădeanu, V. Savu – G. Stoica
Avicola Tărtășești – Gloria Cornești
B. Matei, M. Radu, I. Pitiș - E. Tudor
Voința Perșinari – Petrolul Târgoviște
L. Niculae, C. Tudor, M. Savu – N. Năsăudeanu
CS Petrești – Flacăra Moreni
M. Ciocmată, A. Păunescu, R. Ștefan – G. Ionescu
Bradul Moroeni – Libertatea Urziceanca
I. Oncescu, I. Duțu, I. Oncescu – I. Pitaru
Unirea Cobia – Comerțul Brezoaele
M. Chițu, I. Stoica, F. Mocanu – T. Aldea
Săgeata Găești – Recolta Gura Șuții
M. Motan, S. Ilie, P . Iugulescu – C. Marinescu
Progresul Mătăsaru – Atletic Fieni
C. Catană, D. Comănoiu, R. Movileanu – F. Tuiu
Clasament
1. Flacăra 26 24 1 1 140-10 73
2. Cornești 26 17 4 5 82-38 55
3. Gura Șuții 26 16 4 6 54-35 52
4. Pucioasa 26 15 5 6 51-37 50
5. Tărtășești 26 15 2 9 64-41 47
6. Urziceanca 26 15 1 10 76-56 46
7. Perșinari 26 14 3 9 68-53 45
8. Dragomirești 26 12 5 9 56-57 41
9. Petrolul 26 11 6 9 42-37 39
10. Ungureni 26 11 3 12 45-52 36
11. Odobești 26 8 4 14 58-67 28
12. Fieni 25 7 5 13 50-65 26
13. Mătăsaru 25 8 2 15 30-63 26
14. Brezoaele 26 7 3 16 44-76 24
15. Moroeni 26 7 2 17 36-68 23
16. Petrești 26 7 1 18 43-99 22
17. Găești 25 7 0 18 40-79 21
18. Cobia 25 2 7 16 33-79 13
Liga a V-a. Etapa a 20-a. Sâmbătă, ora 11.00
Onoare Nord:
Gloria Mănești – Voința Bezdead
A. Ioniță, M. Hagioiu
Viitorul IL Caragiale – AS Ulmi
C. Plavie, R. Andronache
Unirea Lucieni – Voința Buciumeni
A. Safta, M. Oprescu
AS Doicești – Unirea Colibași
A. Lucaveschi, V. Zanfir
Olimpia Runcu – Sportul Gemenea
I. Mihălăchioiu, G. Soare, E. Nedelcu
Flacăra Șuța Seacă – Voința Tătărani
M. Mărculescu, S. Barbu
Viitorul Voinești – Viitorul Ocnița 0-3
Onoare Vest:
Voința Ionești – Voința Vișina
L. Ciocan, T. Dumitru
Olimpia Morteni – Petrolul Răscăeți
G. Dumitru, V. Simion
Sportul Mogoșani – AS Coada Izvorului
D. Mihalache, A. Săpunaru
Pomicola Raciu – Viitorul Șelaru
G. Guzu, C. Chivu
Viitorul Găești – Spicul Jugureni
E. Andrei, G. Tocariuc
AS Corbii Mari – Flacăra Zăvoiu
B. Ivașcu, I. Constantin, V. Banu – G. Ionescu
Olimpia Picior de Munte – Dinamo Odaia Turcului
A. Mălău, A. Ancuța
Onoare Sud:
Unirea Românești – Urban II Titu
A. Vedeanu, I. Duță
Săgeata Braniștea – PCM Ungureni
C. Neagu, A. Constantinescu
Publirex Ciocănești – Unirea Slobozia Moară
B. Bădescu, M. Matei
Fulgerul Lungulețu – CS Răcari
I. Ciulu, G. Ionescu, E. Nichita
Voința Podu Rizii – Flacăra Ghinești
A. Ilie, I. Dobre
Luceafărul Bolovani – Spic de Grâu Ghimpați
M. Gheorghe, G. Tăchiță, P. Vlad – V. Orbeci
Avântul Produlești – CS Conțești 0-3
Onoare Est. Etapa a 15-a
Olimpia Mărcești – Simang Bilciurești
D. Dumitrescu, F. Soare
Gaz Metan Finta – Voința Adânca
B. Duțu, A. Ioniță
Luceafărul Dărmănești – Voința Comișani
R. Nedelcu, N. Butucea
Viitorul Răzvad – Viitorul Gheboaia
C. Țuțuianu, A. Grigorescu
Săgeata Gura Ocniței – Unirea Bucșani
R. Bârdeș, A. Heașcă – G. Iordache
Liga a VI-a. Etapa a 17-a. Sâmbătă, ora 11.00
Promoție Nord:
Inter Viișoara – Voința Pietroșița
B. Diță, D. Gugiu, G. Crețu – S. Burtescu
Gaz Metan Vlădeni – Vânătorul Rățoaia
A. Stan, C. Ciorobea
Metalul Mija – Comerțul Viișoara
R. Andronache, C. Plavie
Voința Săcuieni – Viitorul Iedera
L. Crețu. Ș. Mincu
Petrolul Iedera – Viitorul Dobra 3-0
Voința Valea Voievozilor stă.
Promoție Sud:
Libertatea II Urziceanca – Viitorul Burduca
A. Ologeanu, F. Filip
Corona Costești Vale – AS Butimanu
A. Delureanu, D. Tolea
Viitorul Mircea Vodă – Steagu Roșu Colacu
I. Popa, V. Badea
Dacia Hulubești – Ultras Gulia
R. Zamfir, A. Ghiureș
Universitatea Băleni – Unirea Nucet 3-0
Viitorul Tomșani stă.