Teme principale
- Actualitati
- Anchete
- Interviuri
- Vox populi
- Politic
- Social
- Economic
- Cultura.Invatamant
- Caleidoscop national
- Panoramic sportiv
- Divertisment
- TV ARTPRESS
Prima paginĂŁ (PDF)
Newsletter
Aboneaza-te pentru a primi buletinul de stiri prin email
23.09.2016 11:22
Delegări în weekend
Petruța Iugulescu s-a răzgândit: arbitrează la județ
Liga a IV-a. Etapa a 8-a. Sâmbătă, ora 11.00
Recolta Gura Șuții - Ateltic Fieni
M. Ciocmată - C. Tudor, I. Stoica; A. Ioniță – V. Stroe
Spic de Grâu Ghimpați - Progresul Mătăsaru
C. Catană - A. Pitiș, P. Iugulescu – N. Năsăudeanu
Luceafărul Dragomirești - FC Brezoaele
I. Preda - B. Ivașcu, R. Ștefan; G. Dumitru – A. Gligoraș
Petrolul Târgoviște - Flacăra Zăvoiu
I. Oncescu - D. Comănoiu, S. Ilie; R. Andronache – C. Vremăroiu
Unirea Ungureni - PAS Pucioasa
L. Niculae - G. Guzu, D. Mihalache; G. Soare – I. Negoescu
Dentaș Tărtășești - GazMetan Finta
D. Petre - T. Dedu, C. Neagu; E. Andrei – E. Tudor
Gloria Cornești - Voința Perșinari
I. Mihălăchioiu - D. Savu, V. Banu – S. Burtescu
Bradul Moroieni - CS Petrești
M. Mălău - B. Matei, F. Mocanu – I. Pitaru
Viitorul IL Caragiale stă
Liga a V-a. Etapa a 7-a. Duminică, ora 11.00
Onoare Nord
Unirea Lucieni - Viitorul Răzvad
D. Petre - A. Ioniță
Gloria Mănești - Voința Buciumeni
M. Motan - E. Nichita
Voința Tătărani - Luceafărul Dărmănești
A. Pitiș - M. Mărculescu
Voința Săcuieni - Olimpia Runcu
D. Comănoiu - M. Hagioiu
Voința Pietroșița - Săgeata Gura Ocniței
B. Matei - C. Poșchină, A. Heașcă
AS Ulmi - Flacăra Șuța Seacă
B. Bădescu - V. Zanfir
Pomicola Raciu - Unirea Colibași
R. Dobre - P. Iugulescu, V. Simion
Voința Adânca - Voința Bezdead
L. Crețu - A. Gămănescu
AS Doicești - Viitorul Ocnița
I. Stoica - G. Dumitru
Onoare Sud
Luceafărul Bolovani - CS Răcari
M. Mălău - F. Filip
Viitorul Mircea Vodă - Flacăra Ghinești
L. Niculae - G. Ionescu
Victoria Comișani – Steagu Roșu Colacu
G. Guzu - I. Dobre
Viitorul Gheboaia - Inter Viișoara
C. Neagu - A. Ghiureș, G. Crețu
Unirea Bucșani - Fulgerul Lungulețu
A. Constantinescu - N. Mihai
Publirex Ciocănești - Săgeata Braniștea
D. Savu - E. Nedelcu
Olimpia Mărcești - Urban Titu II
V. Savu - D. Dumitrescu
Unirea Slobozia Moară - Voința Podu Rizii
M. Ciocmată - E. Andrei
Onoare Vest
AS Coada Izvorului - Sportul Gemenea
I. Preda - D. Mihalache, A. Safta
Dinamo Odaia Turcului - Voința Vișina
B. Ivașcu - A. Bădoiu, D. Tolea
Olimpia Picior de Munte - Sportul Mogoșani
T. Dedu - V. Banu
FC Potlogi - Știința Odobești
A. Ioniță - I. Niculaescu
Unirea Cobia - Viitorul Găești
I. Popa - S. Ilie
PCM Ungureni - Viitorul Burduca
R. Ștefan - R. Movileanu, R. Zamfir
Voința Ionești - Petrolul Răscăeți
I. Mihălăchioiu - A. Oprescu
Viitorul Șelaru - Olimpia Morteni
C. Tudor - L. Ciocan
Spicul Jugureni - AS Corbii Mari
A. Ilie - C. Țuțuianu, S. Barbu
Liga a VI-a. Etapa a 4-a. Duminică, ora 11.00
Promoție Nord
Unirea Nucet – Universitatea Băleni
A. Mălău - E. Oncescu
Viitorul Voinești – Petrolul Iedera
N. Butucea - M. Matei
Viitorul Dobra – FC Aninoasa II
E. Andrei - A. Grigorescu
Vânătorul Rățoaia – Gaz Metan Vlădeni
A. Stan - D. Teodor
Voința Valea Voievozilor – Comerțul Viișoara
N. Hânceanu
Sportul Voinești – Viitorul Valea Lungă
G. Ciobanu - G. Tocariuc
FCM Târgoviște – Viitorul Pietrari
I. Oncescu
Promoție Nord
Săgeata Cătunu – Publirex Ciocănești II
R. Andronache - D. Gugiu
Viitorul Tomșani – Libertatea Urziceanca II
I. Ciulu - A. Ancuța
Simang Bilciurești – Gan Metan Finta II
G. Mihai - P. Vlad
Dentaș Tărtășești II – Vârcolacii Comișani
A. Lucaveschi - C. Chivu
Corona Costești Vale – Viitorul Străoști
A. Delureanu - C. Ciorobea
Comentarii
sau
AdaugĂŁ comentariul tĂŁu daca nu ai cont facebook
Din aceeaÂși categorie
Fără victorie sau gol marcatSezon ratat
Rezultate bune la baschet și fotbal
CSM Târgoviște își recapătă strălucirea
Urban Titu se desprinde la Liga a 4-a
Etapă Interjudețeană de juniori la Nucet
Un dâmbovițean la Youth Council Coaches
Înfrângere dură la baschet
Cu CSA Steaua să joace juniorii Chindiei!
Sesiune de antrenamente sub egida FRF
Editorial
Cine sunt cele mai influente persoane în politica de energie?
DAN LUCA
Punctul zero al politicilor europene este dificil de identificat, fie că este în cabinetele celor mai influente state membre, Germania și Franța, fie că este o idee care pornește de la societatea civilă – și nu este scopul analizei – mai ales că traseul de la o idee la document legislativ publicat în Jurnalul Oficial al Uniunii Europene trec mulți ani și... [citește tot...]
Posta redactiei: fii jurnalist !
Fii jurnalist, introdu propriile tale stiri, fotografii, scrisori deschise, sesizari in sectiunea dedicata postei redactiei.