Teme principale
- Actualitati
- Anchete
- Interviuri
- Vox populi
- Politic
- Social
- Economic
- Cultura.Invatamant
- Caleidoscop national
- Panoramic sportiv
- Divertisment
- TV ARTPRESS
Prima paginĂŁ (PDF)
Newsletter
Aboneaza-te pentru a primi buletinul de stiri prin email
06.11.2023 00:13
Președinte nou la Organizația PSD Găești, cu susținerea totală a conducerii PSD Dâmbovița
„Echipa condusă de Alexandru Iorga va câștiga toate alegerile de anul viitor”
![„Echipa condusă de Alexandru Iorga va câștiga toate alegerile de anul viitor”](./upload/images/1/art_231106_PSD DAMBOVITA 1.jpeg.jpg)
Alexandru Iorga este noul președinte al organizației PSD Găești! La sfârșitul săptămânii trecute (vineri, 3 noiembrie), acesta a fost ales cu unanimitate de voturi de colegii săi să conducă PSD Găești, o organizație dinamică pregătită să câștige toate alegerile din anul 2024. Alexandru Iorga candidează la funcția de primar al orașului Găești cu mari șanse de a câștiga fotoliul de edil.
„Organizația este pregătită pentru 2024, iar ECHIPA condusă de Alexandru Iorga va câștiga toate alegerile de anul viitor. Nu este o sarcină ușoară! Alexandru Iorga are însă o altă viziune, un alt mod de a privi lucrurile și, cel mai important, înțelege care sunt nevoile reale ale oamenilor din Găești. De asemenea, modul în care arată Găeștiul și faptul că este încremenit în timp din cauza actualei conduceri, lucruri spuse de găeșteni și lesne de văzut chiar în centrul orașului, sunt alte motive pentru care trebuie altă conducere la primărie. Suntem alături de Alexandru Iorga! Felicitări, Alexandru! Vei schimba orașul Găești în bine! Oamenii de aici știu asta și au încredere în tine!”, a transmis președintele CJD și PSD Dâmbovița, Corneliu Ștefan.
Violeta Stanciu
Comentarii
sau
AdaugĂŁ comentariul tĂŁu daca nu ai cont facebook
Din aceeaÂși categorie
Salvați Salvarea!„Nu rezolvăm problema economică în România crescând taxe”
PSD Dâmbovița, final de analiză în teritoriu
Teren modern de sport, construit prin PJDL
Pensionarii, nemulțumiți de pensiile care nu țin pasul cu inflația
Lucrări avansate la DN 7 Bâldana - Titu
Contabilii cer eliminarea E-TVA și oprirea „dictaturii fiscale”
Finanțarea pentru medicii de familie și cei din Ambulatoriu
Privatizarea Automecanica Moreni, o misiune (im)posibilă
„Codul Fiscal se schimbă de sute de ori pe an”
Editorial
Importanța identificării candidatului ideal
![](./upload/images/thumbs/1/art_240726_Dan Luca poza noua.jpg)
Resursa umană este capitală în succesul unei afaceri, iar descoperirea talentelor de pe piață este un mecanism cu multe variabile. Desigur, fiecare companie își identifică o metodologie de recrutare, în care sectorul de activitate și poziționarea celui angajat în organigrama operațională dictează regulile jocului.
Scopul acestui material nu este însă de a discuta cele mai... [citește tot...]
Posta redactiei: fii jurnalist !
Fii jurnalist, introdu propriile tale stiri, fotografii, scrisori deschise, sesizari in sectiunea dedicata postei redactiei.
Ce anume iti poate strica fosa septica ecologica
![Ce anume iti poate strica fosa septica ecologica](./upload/images/thumbs/1/art_cit_160408_fosa septica ecologica.jpg)